TJ Junior Brno - TJ Jiskra Havlíčkův Brod

V sobotu 16. 3. jsme vyrazily na poslední venkovní zápas do Brna.

V prvním zápase nám hned utekl první set. Poté jsme se vzchopily a ve třech dalších velmi vyrovnaných koncovkách jsme kralovaly, a tak jsme si připsaly další důležitou výhru za 3 body.

V odpoledním zápase začaly lépe Brňačky, které se štěstím urvaly první set (23:25). Se slovy, že proti soupeři se spodní části tabulky nechceme prohrát, jsme rozehrály druhý set, který jsme s náskokem 5 bodů vyhrály. Bohužel třetí set opět pro Brňačky, a tak jsme si řekly, že nezbývá nic jiného než 4. set vyhrát a následně urvat tiebreak. To se nám také podařilo, a tak jsme mohly slavit cenné 2 body.

V sobotu nás čeká poslední domácí dvojzápas s Červeným Kostelcem, který se aktuálně nachází na 3. místě II. ligy žen.