TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Svitavy

V sobotu 19. 1. jsme odehrály další dvě kola letošní soutěže na domácí půdě se soupeřem, který se v tabulce drží až na poslední příčce.

Do prvního setu jsme nastoupily velice odhodlaně a lehce ho zvítězily poměrem 25:13. Druhý set se ale soupeřky vzchopily a v poli nám vybraly skoro každý balon, který jsme jim půjčily. Naštěstí jsme i tak zvládly zvítězit a set udolaly v poměru 20:17. V třetím a již posledním setu jsme Svitavám ukázaly, jaká je naše hra a soupeřky neměly moc možností, jak utkání otočit v jejich prospěch, a tak jsme první utkání zvítězily velice bojovně 3:0.

V druhém utkání jsme po delší pauze soupeřkám již velké šance na výhru nedávaly a také zvítězily lehkým poměrem 3:0. Na domácí půdě se představíme za čtrnáct dní a budeme hostit Žďár nad Sázavou, tak nám držte palce, abychom si dále udržely náskok na první příčce tabulky.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Svitavy 3:0 (13,20,17) a 3:0 (18,15,18)