Volejbal Červený Kostelec vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Poslední venkovní zápas jsme jely odehrát do Červeného Kostelce, který byl druhý a ztrácel na nás 5 bodů.

Do prvního zápasu jsme nastoupily s bojovnou náladou a touhou po vítězství. První set byl velice napínavý a přetahovaly jsme se o každý míč. Nakonec jsme první set vyhrály 26:24, ale bylo jasné, že zápas nebude jednoduchý. Druhý set nám bohužel štěstí nepřálo a soupeřkám jsme podlehly. Třetí a čtvrtý set byl již v naší režii. Ve čtvrtém setu si soupeřky ani neškrtly, o to hlavně díky úžasnému podání Radky Staňkové, která dala rekordní počet es. Tím, pádem jsme získaly 3 body a bylo již jasné, že zimovat budeme na prvním místě tabulky 2.ligy žen skupiny B.

Do druhého zápasu jsme nastoupily s velmi veselou náladou po předchozím zápase. Hodně jsme soupeřky podcenily, ony toho rychle využily a naše nesoustředěnost vedla bohužel k prohře 3:0. Každopádně, to nemělo žádný vliv na výsledek tabulky. Přes zimu jsme i nadále na prvním místě s odskokem 5 bodů a těšíme se na další zápasy v druhé polovině sezóny.

Volejbal Červený Kostelec - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1:3 (-24,21,-19,-8) a 3:0 (21,15,18)