SC SPIRIT Říčany vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

11. listopadu, tedy netradičně v neděli, jsme se vydaly na další venkovní zápas, tentokrát do Říčan. Ačkoliv momentální postavení v tabulce jasně hovořilo pro nás, je třeba dodat, že nižší bodový zisk soupeřek byl zapříčiněn i skrečí zápasů a proto nebyl zcela směrodatný.

 

O čemž jsme se v průběhu dne samy přesvědčily. Zápas začal z naší strany poměrně nervózně a hned od začátku jsme na soupeřky výrazně bodově ztrácely. V druhém setu jsme se naštěstí rozkoukaly a rozhodovalo se až v koncovce, která skončila veseleji pro tým hostí. Třetí set jsme již získaly pro sebe a ještě tak vyvstala naděje na případný bodový zisk, na který jsme bohužel po prohře ve čtvrtém dějství nedosáhly. Po první prohře v letošní sezóně jsme z Říčan rozhodně nechtěly odjet s prázdnou a dotáhly jsme druhý zápas až do tie-breaku. Tam už nám nicméně síly došly a z těžkého zápasu vezeme do tabulky jeden bod.

V sobotu vyrážíme na třetí venkovní utkání v řadě. Turnov aktuálně obsazuje páté místo tabulky a my pevně doufáme, že domů přivezeme další body.

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top