TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. ČVUT Praha

V sobotu 20. října jsme se utkali s pražským týmem, který je pravidelným účastníkem druhé ligy a v průběžné tabulce mu patřilo třetí místo.

V prvním zápase se soupeřkám nepodařilo vzdorovat naší téměř bezchybné hře a důraznému útoku a za hodinu a deset minut jsme oslavili vítězství 3:0.  Ve druhém zápase soupeřky výrazně zlepšily obranu v poli a útok, což vedlo pouze k vyrovnanějšímu skóre a zisku jednoho setu. Velké poděkování patří všem divákům, kteří se přišli podívat a podpořili nás.

Dnešním výkonem jsme si připsali šest bodů do tabulky a držíme první místo v průběžné tabulce s dvoubodovým náskokem na druhý Červený Kostelec. V listopadu nás čeká šňůra venkovních zápasů a v domácí hale se představíme až 1. prosince, kdy přivítáme obhájce prvenství z minulé sezony Českou Třebovou. Tímto bychom rádi pozvali naše příznivce, aby nás přišli podpořit!!!

TJ Jiskra Havlíčkův Brod vs. ČVUT Praha 3:0 (8, 22, 14) a 3:1 (17, -20, 20, 18)