TJ Svitavy vs. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

V sobotu 13.října jsme vyrazili společně s trenérem do Svitav, kde jsme toužili získat všech 6 bodů do tabulky. V sestavě, která čítala 10 hráček a 1 trenéra jsme zahájili již od prvního setu vítězné tažení.

V prvním zápase soupeřky zdatně držely krok, ale my jsme všechny 3 sety ovládli a zvítězili jsme v poměru 3:0.

Před druhým zápasem jsme se posilnili a soupeřkám jsme opět nedovolili získat ani jeden set. Celý zápas se odehrával v podobném duchu jako první a my dokázali zvítězit 3:0. Za velmi dobré nálady jsme tedy ze Svitav odjížděli za krásného sobotního odpoledne se ziskem všech 6 bodů. Před odjezdem k domovu nás potěšila i slova trenéra soupeřek, který naši hru pochválil, stejně tak, jako i náš trenér Honza, kterému patří velké díky za vedení tréninků i zápasů.

Za týden v sobotu 20.10. odehrajeme na domácí palubovce zápasy proti soupeřkám z Prahy, budeme rádi za diváckou podporu.