TJ Jiskra Havlíčkův Brod X TJ Tatran Střešovice B

V sobotu 10. 2. jsme odehráli další dvojutkání v rámci druhé ligy žen. Oba zápasy jsme odehráli ve sportovní hale domácího celku Střešovic. Odjeli jsme v plné sestavě, která byla složena z hráček: Lenka Juklová, Lenka Brečková, Sabina Laláková, Eva Kohoutová, Michaela Piskačová, Radka Staňková, Markéta Jenčová a Zuzana Báčová a v roli trenéra působil Honza Kučera.

První zápas začal v 9 hodin. V prvních dvou setech jsme se nezvládali koncentrovat na výkon, nepodařilo se nám držet krok se soupeřem a oba sety jsme prohráli. Ale do třetího setu jsme nastoupili s odhodláním zvítězit a podařilo se nám tento set vyhrát, což mělo za následek zlom celého zápasu, který jsme díky znovu najité formě a radování celého týmu vyhráli za stavu 3:2.

Druhý zápas byl více vyrovnaný a se soupeřem jsme se tahali o každý bod. I přesto, že jsme až do čtvrtého setu dominovali, nastal opět zlom, který nebyl pozitivní pro nás, ale pro soupeře. V tiebreaku jsme podlehly za stavu 2:3.

Navzdory tomu, že jsme odjížděli zklamaní kvůli druhému zápasu, byl to super souboj a co více, vezeme si z venkovního utkání krásné tři body.  Tímto vás chceme pozvat na příští utkání proti Liberci, které se koná na naší domácí půdě. Tak přijďte zafandit!