TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Geodézie Česká Třebová

V sobotu 20.1. jsme na domácí palubovce za skvělé podpory diváků přivítali tým České Třebové, kterým patří 1. místo v tabulce.

Náš tým byl oslaben o Zuzku Báčovou, která má zraněný kotník a Radka Staňková hrála s nemocí. I přes to se nám od prvního setu dařilo tlačit na soupeře, avšak koncovka se nám nepovedla, a tak jsme první set prohráli 27:29. Druhý set jsme se se soupeřkami přetahovali o každý bod, ale koncovka vyznívala lépe pro protihráčky, vedly již 24:19, ale my, jako velké bojovnice jsme se rozhodli společně s trenérem zatnout zuby a druhý set jsme vyhráli poměrem 27:25. Třetí set se nám také podařil získat, ale ten čtvrtý jsme bohužel opět soupeřkám podlehli. Ve zkrácené hře jsme si dokázali udržet náskok a po dvou a půl hodinách hry jsme zvítězili. Konečné skóre prvního zápasu tedy 3:2.

Do druhého utkání jsme vstoupili za dobré nálady, bohužel se nám ale nepodařilo ji na hřišti udržet a všechny tři prohrané sety jsme soupeřkám nedokázali vzdorovat. Prohra 0:3 nás velmi mrzela, ale zisk dvou bodů proti tak silnému soupeři se cení. Další týden se chystáme do Červeného Kostelce, odkud bychom si rádi pár bodů odvezli. Držte nám palce.

Velké díky patří trenérovi Honzovi a také fanouškům.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 3:2 (-27,25,20,-17,11) a 0:3 (-17,-21,-18)

Sestava: Lenka Brečková, Lenka Šustrová, Sabina Laláková, Markéta Jenčová, Radka Staňková, Eva Kohoutová, Michaela Piskačová