TJ Jiskra Havlíčkův Brod - VK Benátky nad Jizerou

V neděli 26. 2. jsme odehráli další dvojutkání v rámci II. ligy žen. Oba zápasy jsme po dohodě se soupeřem odehráli na Stavební škole v Havlíčkově Brodě. Na domácí půdě jsme nastoupili v neúplné sestavě, která byla složena z hráček: Lenka Juklová, Lenka Brečková, Sabina Laláková, Lucie Lepešková, Zuzana Báčová, Diana Krulišová, Markéta Jenčová a Radka Staňková. V roli trenérů působili Petr Dostál a Zdeněk Prodělal.

První zápas jsme odstartovali v 9 hodin. Zpočátku prvního setu se nám nedařilo držet krok se soupeřem a podlehli jsme za stavu 19:25. Druhý set byl velmi vyrovnaný, ale v koncovce jsme projevili více bojovnosti a zvítězili jsme stavem 25:23. Ve třetím setu jsme měli problém s přihrávkou, ale soupeře jsme se drželi zuby nehty. Přesto jsme prohráli s 24 získanými body. Ve čtvrtém setu jsme nastoupili v plném odhodlání zvítězit a hned od počátku jsme si vyrobili slušný náskok. V polovině setu jsme si prošli menší krizí, kterou soupeř využil a dorovnal skóre. I přes všechny problémy jsme získali čtvrtý set za stavu 25:23. Rozhodující pátý set byl opět velmi vyrovnaný, ale díky větší bojovnosti jsme zvítězili 15:13.

Druhý zápas jsme nedali soupeřkám žádnou větší šanci na výhru. Všechny tři sety probíhaly ve stejném duchu. Na hřišti, z naší strany, vládla hrací pohoda a sehranost družstva. Bez větších problémů jsme všechny tři sety dovedly k vítězství za stavu pro soupeře: 19; 17; 19.

Díky větší bojovnosti a odhodlání zvítězit si z těchto dvou zápasů odnášíme 5 bodů, které nás posunuly na šesté místo v tabulce.
Další zápas se bude odehrávat 11. 3. 2017 na domácí půdě ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod a podporu fanoušků určitě uvítáme :) Proto Vás tímto zveme na zápas Havlíčkův Brod vs. Česká Třebová.

Naposledy změněno úterý, 18 duben 2017 17:54