TJ Jiskra Havlíčkův Brod - VK Benátky nad Jizerou

V neděli 26. 2. jsme odehráli další dvojutkání v rámci II. ligy žen. Oba zápasy jsme po dohodě se soupeřem odehráli na Stavební škole v Havlíčkově Brodě. Na domácí půdě jsme nastoupili v neúplné sestavě, která byla složena z hráček: Lenka Juklová, Lenka Brečková, Sabina Laláková, Lucie Lepešková, Zuzana Báčová, Diana Krulišová, Markéta Jenčová a Radka Staňková. V roli trenérů působili Petr Dostál a Zdeněk Prodělal.

První zápas jsme odstartovali v 9 hodin. Zpočátku prvního setu se nám nedařilo držet krok se soupeřem a podlehli jsme za stavu 19:25. Druhý set byl velmi vyrovnaný, ale v koncovce jsme projevili více bojovnosti a zvítězili jsme stavem 25:23. Ve třetím setu jsme měli problém s přihrávkou, ale soupeře jsme se drželi zuby nehty. Přesto jsme prohráli s 24 získanými body. Ve čtvrtém setu jsme nastoupili v plném odhodlání zvítězit a hned od počátku jsme si vyrobili slušný náskok. V polovině setu jsme si prošli menší krizí, kterou soupeř využil a dorovnal skóre. I přes všechny problémy jsme získali čtvrtý set za stavu 25:23. Rozhodující pátý set byl opět velmi vyrovnaný, ale díky větší bojovnosti jsme zvítězili 15:13.

Druhý zápas jsme nedali soupeřkám žádnou větší šanci na výhru. Všechny tři sety probíhaly ve stejném duchu. Na hřišti, z naší strany, vládla hrací pohoda a sehranost družstva. Bez větších problémů jsme všechny tři sety dovedly k vítězství za stavu pro soupeře: 19; 17; 19.

Díky větší bojovnosti a odhodlání zvítězit si z těchto dvou zápasů odnášíme 5 bodů, které nás posunuly na šesté místo v tabulce.
Další zápas se bude odehrávat 11. 3. 2017 na domácí půdě ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod a podporu fanoušků určitě uvítáme :) Proto Vás tímto zveme na zápas Havlíčkův Brod vs. Česká Třebová.

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top