VK Benešovská 1. volejbalová - TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Další kolo zápasů probíhalo 18.2.2017 v Benešově. Nastoupili jsme v plné sestavě 9 hráček, ale smečařka Radka Staňková se nadále musela šetřit kvůli zranění kotníku, proto toho v zápasech moc neodehrála. Ze střídačky nás podporoval pan trenér Prodělal a super posila pan Dostál.

Do prvního zápasu jsme nastoupili s odhodláním, že vyhrajeme, ale nestalo se tak. První set jsme měli velký problém s příjmem, jelikož hala, v které se hrálo, byla poměrně prostorná, protihráčky měly dlouhé plachtivé podání, na příjem pro nás dosti obtížné. Nahrávačka měla co dělat, aby z toho vůbec dokázala nahrát. Když už se podařilo lépe přihrát, nebyl útok dost důrazný. I přesto jsme první set získali alespoň 21 bodů. Druhý set to bylo hodně podobné a uhráli jsme ho s pouhými 17. body. Třetí set byl již o něco lepší, zejména proto, že byl příjem o trošku přesnější a dalo se i útočit ze středu. Podařilo se nám ho vyhrát. V posledním setu tohoto zápasu jsme bojovali o sto šest a hra byla celkově lepší, ale zase chybělo štěstí, takže jsme nakonec prohráli o pouhé 2 body. Do druhého zápasu jsme nastoupili s vervou, ale bohužel se ten den nedařilo, naše hra nebyla zkoncentrovaná a druhý zápas dopadl ještě hůře, než ten první. První dva sety jsme prohráli 25:21, druhý 25:22 a třetí 25:16. Není vždy posvícení, a proto se z tohoto výsledku nebudeme hroutit a budeme se snažit vyhrát další zápasy za každou cenu. Držte nám prosím palce, ať uloupíme dalších pár bodů ostatním týmům.

Podpořit nás můžete již zítra, tentokrát od 9 a 13hodin v hale SPŠS :) Budeme se těšit!