TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SF Praha

Dne 21. 1. k nám přijely soupeřky ze SF Praha. My jsme nastoupili v obvyklém složení kromě Radky Staňkové, která se trápí se zraněním kotníku.

1. set naší hry byl takřka vyrovnaný. Dokonce jsme se dostali k 30 bodům. Nervy byly napnuté na obou stranách. Výsledné skóre 1. setu bylo pro nás 31:29. Do dalších setů jsme šli s tím, že jsme měli přečtenou jejich hru a oba jsme vyhráli. Celkově tedy 3:0 (29, 20, 22).
Celý zápas můžete shlédnout na:

Ve 2. zápase jsme využili výhody domácího prostředí. Tím chceme poděkovat všem fanouškům a také brodským volejbalistům, kteří nám nahlas fandili. V průběhu zápasu bylo sice vidět, že nám síly docházejí, ale že se ani tak nevzdáme. I 2. zápas jsme si vybojovali 3:0 (17, 19, 21).

Tento zápas již bohužel natočený není, takže se nemůžeme podívat na bezchybný zákrok, kde Dia běžela pro míč tak obětavě, že se málem zranila skokem přes lavičku. Za to já dáváme palec nahoru.

Na závěr bychom chtěli poděkovat Petru Dostálovi za konstruktivní rady, panu Kohoutovi a slečně Císařové za bezchybný zápis, rozhodčímu za skvěle zapískané zápasy a v neposlední řadě paní Najbrtové a jejím svěřenkyním za ještě bezchybnější podávání míčů.