TJ Sokol Žižkov B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod

V sobotu 14.1. jsme nastoupili proti týmu TJ Sokol Žižkov B. Náš tým byl ochuzen o naši smečařku, Radku Staňkovou, která se potýká se zraněním kotníku.

První zápas jsme odstartovali velice vyrovnaně, první set skončil výhrou soupeře v nejtěsnějším možném bodovém rozdílu 25:23. Další set patřil nám, vyhráli jsme i set třetí. Ve čtvrtém setu přišel ohromný výpadek, nedařilo se vůbec nic, byla to naprostá tragédie. Naštěstí jsme na pátý zkrácený set zmobilizovali veškerou morální i fyzickou sílu a vyhráli 15:10.

Druhý zápas bohužel neměl tak příznivý průběh, přestalo se nám dařit, soupeř toho využil a my prohráli 1:3.

Z pražského Žižkova si tedy odvážíme pouze 2 body, což je pro nás zklamáním, avšak snažíme se hledět vpřed a soustředit se na nadcházející zápasy, který proběhnou 21.1. 2017 v havlíčkobrodské hale. Naším soupeřem bude SF Praha. Přijďte nás podpořit!