V sobotu 3.11. jsme odehráli 7. a 8. kolo v rámci druhé ligy žen. Oba zápasy jsme odehráli ve sportovní hale domácího celku Žďáru nad Sázavou.

V sobotu 20. října jsme se utkali s pražským týmem, který je pravidelným účastníkem druhé ligy a v průběžné tabulce mu patřilo třetí místo.

V sobotu 13.října jsme vyrazili společně s trenérem do Svitav, kde jsme toužili získat všech 6 bodů do tabulky. V sestavě, která čítala 10 hráček a 1 trenéra jsme zahájili již od prvního setu vítězné tažení.

Je tu další sezóna! My jsme posílili o pár hráček (Tereza Hodková, Kristýna Šťastná, Simona Dejmalová, Zuzana Dolejší), trenéra (Jan Licek) a přes léto jsme se intenzivně připravovali. Tímto děkujeme našemu trenérovi i všem, kdo přispěli v naší letní přípravě.

V sobotu 10. 2. jsme odehráli další dvojutkání v rámci druhé ligy žen. Oba zápasy jsme odehráli ve sportovní hale domácího celku Střešovic. Odjeli jsme v plné sestavě, která byla složena z hráček: Lenka Juklová, Lenka Brečková, Sabina Laláková, Eva Kohoutová, Michaela Piskačová, Radka Staňková, Markéta Jenčová a Zuzana Báčová a v roli trenéra působil Honza Kučera.

23. a 24. kolo soutěže nás zaválo na palubovku týmu z Červeného Kostelce, který na nás ztrácel 7 bodů v tabulce, a proto jsme byli favoritem zápasu. To se nám ale nepodařilo potvrdit.

V sobotu 20.1. jsme na domácí palubovce za skvělé podpory diváků přivítali tým České Třebové, kterým patří 1. místo v tabulce.

1. zápas druhé části sezóny se odehrál v Benešově. Jako trenér s námi jel a trpělivě sledoval naše excesy Lukáš Musílek, jemuž patří obrovské díky.

Druhý prosincový víkend jsme se vydali do Svitav na poslední dvojzápas v letošním roce. Po příjezdu do místní haly nás ovšem čekalo nepříjemné překvapení.

V sobotu 2.12. jsme na domácí půdě přivítali Nymburk.

Strana 1 z 6
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top