První zápas po Vánoční pauze jsme sehrály na palubovce Liberce.

Poslední venkovní zápas jsme jely odehrát do Červeného Kostelce, který byl druhý a ztrácel na nás 5 bodů.

V sobotu 8.12. jsme na domácí půdě odehrály již 15. a 16. kolo letošní soutěže. Soupeřem nám byl tým TJ Junior Brno, kterému patří průběžné 9.místo. Předpokládalo se tedy, že by mělo jít o lehčího protivníka, ale opak byl pravdou.

První prosincovou sobotu jsme na domácím hřišti přivítaly Českou Třebovou, která se v minulých sezónách pravidelně umisťovala v čele tabulky.

V sobotu 17.11. nás čekal v pořadí již 3. venkovní dvojzápas. Soupeřem nám byl tým z Turnova.

11. listopadu, tedy netradičně v neděli, jsme se vydaly na další venkovní zápas, tentokrát do Říčan. Ačkoliv momentální postavení v tabulce jasně hovořilo pro nás, je třeba dodat, že nižší bodový zisk soupeřek byl zapříčiněn i skrečí zápasů a proto nebyl zcela směrodatný.

V sobotu 3.11. jsme odehráli 7. a 8. kolo v rámci druhé ligy žen. Oba zápasy jsme odehráli ve sportovní hale domácího celku Žďáru nad Sázavou.

V sobotu 20. října jsme se utkali s pražským týmem, který je pravidelným účastníkem druhé ligy a v průběžné tabulce mu patřilo třetí místo.

V sobotu 13.října jsme vyrazili společně s trenérem do Svitav, kde jsme toužili získat všech 6 bodů do tabulky. V sestavě, která čítala 10 hráček a 1 trenéra jsme zahájili již od prvního setu vítězné tažení.

Je tu další sezóna! My jsme posílili o pár hráček (Tereza Hodková, Kristýna Šťastná, Simona Dejmalová, Zuzana Dolejší), trenéra (Jan Licek) a přes léto jsme se intenzivně připravovali. Tímto děkujeme našemu trenérovi i všem, kdo přispěli v naší letní přípravě.

Strana 1 z 6
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top