Jan Meloun

Jan Meloun

V sobotu 17. února jsme na domácí půdě přivítali 6. tým tabulky z Pardubic. Kvůli vyšší marodce se zápasů zúčastnilo 8 hráčů.

V sobotu 10. 2. jsme odehráli další dvojutkání v rámci druhé ligy žen. Oba zápasy jsme odehráli ve sportovní hale domácího celku Střešovic. Odjeli jsme v plné sestavě, která byla složena z hráček: Lenka Juklová, Lenka Brečková, Sabina Laláková, Eva Kohoutová, Michaela Piskačová, Radka Staňková, Markéta Jenčová a Zuzana Báčová a v roli trenéra působil Honza Kučera.

Volejbalisté Havlíčkova Brodu byli v souboji s druhou Jihlavou úspěšnější a po zisku 6 bodů mají tři kola před koncem sezóny jasné 1. místo.

Souboj nejlepšího týmu s druhým se uskutečnil v brněnské hale na Kounicově ulici, kde ještě nedávno hrál svá utkání brněnský extraligový tým mužů. Domácí Sokol byl v sezóně poražen pouze jednou v tiebreaku, a to právě našimi juniory. Proto i toto kolo slibovalo kvalitní a zajímavé zápasy.

23. a 24. kolo soutěže nás zaválo na palubovku týmu z Červeného Kostelce, který na nás ztrácel 7 bodů v tabulce, a proto jsme byli favoritem zápasu. To se nám ale nepodařilo potvrdit.

V sobotu 27. ledna vyrazili volejbalisté Havlíčkova Brodu do Žďáru nad Sázavou. V souboji prvního týmu s posledním potvrdil Havlíčkův Brod papírové předpoklady a v obou zápasech zvítězil 3:0.

V sobotu 20. ledna se odehrál v tělocvičně Stavební školy souboj o druhé místo 1. ligy juniorů. Havlíčkův Brod přivítal tým z České Třebové a díky ovládnutí prvního zápasu a vítězství 3:0 byli v tomto souboji šťastnější domácí.

V sobotu 20.1. jsme na domácí palubovce za skvělé podpory diváků přivítali tým České Třebové, kterým patří 1. místo v tabulce.

V sobotu 20. ledna vyrazili volejbalisté Havlíčkova Brodu k těžkým zápasům proti týmu z Pelhřimova. Zápasy se odehrály v pěkně zrekonstruované tělocvičně v Novém Rychnově.

Druhá polovina krajského přeboru mužů začala pro Havlíčkův Brod na půdě třetího týmu soutěže, Velkého Meziříčí.

Strana 1 z 7
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top