Havlíčkobrodské prázdniny plné volejbalu

Volejbalisté Havlíčkova Brodu o prázdninách nezaháleli a kromě pravidelných tréninků na antukových a beachových kurtech se zúčastnili i několika turnajů. V krátkosti přidáváme přehled všech akcí.

 Muži společně s juniory využívali antukové kurty téměř po celou dobu od konce minulé sezóny, což je velká změna od minulých let. Ke konci července jsme vyrazili na první mužský turnaj, kterým jsme prakticky i odstartovali novou sezónu.

V sobotu 23. a 24. července se konal turnaj mužů a žen na Vranovské pláži. Tento turnaj patří k největším v republice a jelikož není výkonostně omezen, můžete narazit na reprezentanty a extraligové či prvoligové hráče. V minulosti se nám i přes dobrou hru nikdy nepodařilo postoupit ze skupiny. Letos jsme to i díky dobrému losu dokázali a postoupili do dalšího dne. V neděli jsme se utkali s Letohradem a Příbramí. Oba zápasy jsme sice prohráli, ale především proti Příbrami jsme ukázali, že můžeme potrápit i extraligové hráče :-) (druhý set jsme prohráli až 33:31 po několika neproměněných setbolech).

V týdnu od 8. do 13. srpna jsme společně s Velkým Meziříčím uspořádali v Okrouhlici soustředění pro žáky, kadety a juniory. Přes 30 kluků zaplnilo po celý týden antukové kurty Sokola Okrouhlice. Po celý týden zároveň probíhal v odpoledních hodinách tradiční turnaj smíšených družstev. Téměř každý tým byl zastoupen hráči z Havlíčkova Brodu a to ve všech věkových kategoriích. Na konci článku je několik fotek týmů a jejich umístění.

Hned další víkend 20. srpna nás čekala největší akce léta. Po několika letech se nám podařilo uspořádat a obnovit volejbalový turnaj mužů v Havlíčkově Brodě. Rebel cup 2016 navštívilo 6 týmů, a to Drásov, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod muži, Havlíčkův Brod junioři a Okrouhlice.

Systémem hry každý s každým odehrál každý tým 5 zápasů na dva vítězné sety. Turnaj byl velmi vyrovnaný a nakonec zvítězil tým z Okrouhlice, před Havlíčkovým Brodem (muži) a Drásovem.

Chtěli bychom poděkovat Měšťanskému pivovaru Havlíčkův Brod a firmě ACO Industries za spolupráci a poskytnutí cen pro všechny týmy.

Fotky z REBEL CUPU 2016:

rebel cup 1 rebel cup 2 rebel cup Rebelcup 01 small

 

Fotky z Okrouhlického turnaje:

 Posazavsky para Asi jo svestkove knedliky kaktus velmez 1 velmez 2 diplom para diplom kalhoty diplom velmez Diplom kaktus

 

 

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top