V sobotu opět odstartují soutěže všech týmů

Tuto sobotu se rozběhnou druhé poloviny soutěží druholigových mužů a žen, stejně jako prvoligových juniorů a kadetek. Žáci a žákyně odstartovali soutěže už o minulém víkendu.

V sobotu 12. ledna se v tělocvičně Stavební školy odehrají hned čtyry zápasy. Muži zakončili polovinu sezóny derby se Žďárem nad Sázavou a v současné době jsou na 5. místě druholigové tabulky. V sobotu přivítají poslední tým tabulky z Malé Skály. Své zápasy odehrají od 11 a 15 hodin.

2. liga mužů

tab 2 M B

Podobně jako muži, druhou polovinu sezóny odstartují v 2. lize i ženy. V tabulce drží stále krásné první místo s náskokem 5 bodů před Červeným Kostelcem. V sobotu vyrážejí ke svým dalším zápasům do Liberce.

2. liga žen

tab 2 Z B

Společně s muži odehrají své zápasy prvoligový junioři. Od 9 a 13 hodin přivítají v tělocvičně Stavební školy tým z AERO Odolena Voda. Po polovině sezóny drží 5. místo s velkým náskokem právě na tým ze slavné Odoleny Vody.

1. liga juniorů

tab 1 JRI B

Ani tělocvična OA a Hotelové školy Bratříků nezůstane bez volejbalu. První zápasy v novém roce zde odehrají prvoligové kadetky, které přivítají brněnské Královo Pole B. V současné době jsou ve své skupině na 4. místě.

1. liga kadetek

tab 1 KKY C

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top