Nedělní zápasy mužů přinesly jednu výhru v Hradci Králové

K dalším zápasům druhé ligy jsme netradičně vyrazili v neděli. Ve velké hale TJ Slavie Hradce Králové jsme dokázali domácím vzdorovat jen v prvním zápase.

První zápas jsme začali dobře. Ve velké tělocvičně jsme vybrali spoustu balonů v poli a čekali na chyby soupeře. Fungoval i kvalitní servis a útok. Ujali jsme se vedení 2:0.  Třetí set se nám nepovedl a po našich chybách jsme sadu ztratili. Čtvrtý set byl od začátku do konce vyrovnaný. V koncovce rozhodoval každý balon a štěstí se nakonec přiklonilo na naší stranu.

Druhý zápas jsme začali úplně opačně než ten první. Špatně jsme přijímali, útočili i bránili. První set tak rychle získali domácí, kteří naopak útočili odvážně a k ničemu nás nepustili. V dalších setech se nic nezměnilo, naopak jsme více kupili chyby a byli nepřesní. Neúčinným servisem jsme soupeři umožnili jednoduchý útok, a tak bylo rychle hotovo 3:0.

Vzhledem k marodce jsme rádi za dělbu bodů. Druhý zápas se nám však vůbec nepovedl, čehož se musíme vyvarovat v jakékoliv sestavě.

Nyní se už těšíme na další domácí zápasy, kde se v souboji druhého s prvním utkáme s Hronovem.

 

TJ Slavia Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1:3 (-20,-22,19,-23) a 3:0 (15,15,14)

Sestava: nahrávka Standa Kliment, účko Honza Matějka, smeč Tomáš Vácha a Tomáš Pleskač, blok Kuba Doležal a Vojta Jelínek, střídali Tomáš Trnka, Honza Čeleda a Petr Novák, libero Honza Meloun, trenér Petr Dostál.

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top