Junioři získali na domácí půdě plný počet bodů

První liga pokračovala dalšími domácími zápasy Havlíčkova Brodu. V tělocvičně stavební školy jsme přivítali béčko juniorského extraligového Proseku Praha.

Náš tým se skládal pouze z šesti borců, naopak z Proseku přijelo hned 12 kluků. Tým složený převážně z hráčů kadetského věku celkem dobře útočil a snažil se o nátlakovou hru na servisu. Naše družstvo bylo o něco zkušenější a naše hra byla více pestrá a razantní.

Oba zápasy se nám podařilo zvítězit a získat cenné body do prvoligové tabulky. Všech šest hráčů zaslouží pochvalu za předvedené výkony a naopak zbytek kádru by se měl zamyslet a snažit být příště opět k dispozici.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Prosek Praha B 3:0 (18,11,23) a 3:1 (-25,16,17,19)

Sestava: náhra Tomáš Pokorný, účko Petr Novák, blok kapitán Kuba Doležal a Lukáš Zikmund, smeč Pepa Firon a Aleš Nečas

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top