Junioři přivezli z České Lípy jednu výhru

První liga juniorů pokračovala pro Havlíčkův Brod zápasy v České Lípě. Doposud neporažený tým domácích byl jednou poražen a broďáci tak získali cenné 3 body.

Na další dlouhý výlet vyrazilo 8 hráčů a dva trenéři. Domácí už při rozsmečování ukazovali, že na tom útočně budou velmi dobře. To se také hned potvrdilo. V prvním setu nedali Brodu šanci a než jsme se rozkoukali, byl konec setu. V dalších setech se hra postupně vyrovnala, ale více chyb přeci jenom udělal Havlíčkův Brod, obě koncovky získala Česká Lípa a zvítězila 3:0.

Do druhého zápasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit. Začali jsme hrát odvážně a na hraně rizika. To se vyplatilo a zápas byl daleko více vyrovnaný, než první. Ve třetím setu jsme k odvaze přidali i bojovnost a bezchybná hra České Lípy ještě více znervózněla. Soupeře jsme dokázali naší hrou zatlačit a otočit zápas ve svůj prospěch.

Oba zápasy odnahrával Tomáš Pokorný, na smeči úřadovali Pepa Firon s Petrem Novákem, na bloku Richard Žáček a Lukáš Zikmund. První zápas na účku odehrál Kuba Doležal, druhý Ondra Hroch. Druhý zápas na liberu výborně zvládl Aleš Nečas. Zápasy odtrénovali Honza Meloun s Petrem Dostálem.

TJ Lokomotiva Česká Lípa - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:0 (16,23,24) a 1:3 (-21,19,-22,-21)