První liga juniorů poprvé v nové sezóně na domácí půdě

První domácí zápasy sehráli prvoligoví junioři proti týmu z Benátek nad Jizerou. Klub s mužskou extraligou přivezl do Brodu útočně laděný tým vedený bývalým extraligovým hráčem Alešem Dittrichem.

 

V prvním zápase Havlíčkův Brod nedokázal nalézt recept na pestrou útočnou hru Benátek. I přes bojovnost v poli přeci jenom vytvořil větší množství chyb a zápas vyzněl jasně pro Benátky 3:0.

Začátek druhého zápasu zahájil lépe domácí tým a ujal se vedení 1:0. Poté však převzali otěže zápasu opět hosté a ve dvou setech nemohli hráči ubránit ani jeden útok hostů. Pestrá hra dělala brodským velké problémy a vypadalo to, že bude brzy konec. Do čtvrtého setu nastoupil Havlíčkův Brod v pozměněné sestavě. Stále se ale nedařilo kvalitně přijímat a umožnit útok středem. Štěstí se na domácí obrátilo až v samotné koncovce a Havlíčkův Brod dokázal protáhnout zápas do tiebreaku. V něm byla hra vyrovnaná a rozhodovalo se až v samotném závěru. Zde byl opět šťastnější Havlíčkův Brod a získal tak cenné 2 body za vítězství 3:2.

Pochvalu zaslouží Kuba Doležal, který v sobotu odehrál jak zápasy mužů, tak juniorů. Uznání patří také kadetům, kteří jeli bojovat v neděli do Jihlavy v rámci krajského přeboru juniorů.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - VK Benátky nad Jizerou 0:3 (-22,-19,-21) a 3:2 (20,-23,-18,25,14)

Sestava: Tomáš Pokorný, Kuba Doležal, Petr Novák, Pepa Firon, Lukáš Zikmund, Richard Žáček, Aleš Nečas, Ondra Hroch, Kuba Pavlík, trenér Honza Meloun

 

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top