V sobotu startuje 1. liga juniorů!!!

Už tuto sobotu 22. září vyráží prvoligoví junioři ke svým prvním zápasům nové sezóny. V minulém ročníku se jim podařilo obsadit krásné 2. místo. Tentokrát byli umístěni do skupiny B.

 

V nové sezóně se postupně utkají s těmito týmy:

  • SK Prosek Praha B
  • TJ Slavia Liberec
  • SK Volejbal Kolín
  • AERO Odolena Voda
  • VK Benátky nad Jizerou
  • TJ Lokomotiva Česká Lípa
  • SK Volejbal Ústí nad Labem

Kromě soupeřů se mění i složení našeho týmu. Ondra Částka, Kuba Doležal a Vojta Jelínek budou již primárně figurovat ve 2. lize mužů. Kvůli věku nemůže za juniory již hrát Jirka Pešek. Dochází tedy opět k omlazení týmu a šanci tak dostanou později narození hráči.

"Čistokrevnými" juniory se stávají Lukáš Zikmund, Pepa Firon a Petr Novák, u týmu zůstává i Tomáš Pokorný, Richard Žáček, Kuba Pavlík a Ondra Hroch, kteří budou mít povinnosti také v kadetské kategorii. Součástí týmu budou další kadeti: Aleš Nečas, Matěj Dočekal, Štěpán Pipek, Víťa Pavlík a Pepa Chalupa, který je dokonce žák. Dobrou zprávou je, že jim na záda "dýchají" další hráči kadetského věku. Jako trenér u týmu zůstává Honza Meloun.

I nadále bude fungovat vzájemná spolupráce s extraligovým týmem z Velkého Meziříčí. Hned pět hráčů z výše jmenovaných bude působit jak v extralize Velkého Meziříčí, tak v 1. lize juniorů či 2. lize mužů.

Rozpis zápasů a aktuální tabulku můžete sledovat na stránkách Českého volejbalu. Na domácí půdě se junioři představí až 13. října společně s druholigovými muži.

V sobotu přejme chlapcům hodně štěstí. K prvním zápasům vyrážíme na půdu slavné AERO Odoleny Vody.

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top