Další venkovní zápas nás čekal v Dvoře Králové. Útočně laděný tým nás v obou zápasech přehrál a poprvé v sezóně jsme odjeli ze zápasů bez bodů.

První prosincový víkend jsme vyrazili do pražských Modřan, k týmu ze spodních pater tabulky.

V sobotu 24. listopadu nás čekal zápas 1. ligy juniorů v Liberci. V soubojích v posledním týmem tabulky jsme získali 5 bodů z 6.

V sobotu 17. listopadu jsme na domácí půdě přivítali tým z dalekého Hronova. Jednalo se o souboj o první místo v tabulce.

K dalším zápasům druhé ligy jsme netradičně vyrazili v neděli. Ve velké hale TJ Slavie Hradce Králové jsme dokázali domácím vzdorovat jen v prvním zápase.

První liga pokračovala dalšími domácími zápasy Havlíčkova Brodu. V tělocvičně stavební školy jsme přivítali béčko juniorského extraligového Proseku Praha.

V sobotu přivítali druholigoví volejbalisti Havlíčkova Brodu tým z Chocně. K jednomu vítězství jim pomohla i nová rozcvičovací trika od firmy Pleas.

První liga juniorů pokračovala pro Havlíčkův Brod zápasy v České Lípě. Doposud neporažený tým domácích byl jednou poražen a broďáci tak získali cenné 3 body.

Souboj týmů z kvalifikace o 2. ligu nakonec vyzněl lépe pro hostující Havlíčkův Brod. Ve vyrovnaných soubojích měl díky druhému zápasu navrh tým z Vysočiny.

První domácí zápasy sehráli prvoligoví junioři proti týmu z Benátek nad Jizerou. Klub s mužskou extraligou přivezl do Brodu útočně laděný tým vedený bývalým extraligovým hráčem Alešem Dittrichem.

Strana 1 z 6
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top