První venkovní zápasy v novém roce nás čekaly v Turnově. Díky pokračující marodce nás na sever Čech vyrazilo jen osm hráčů.

Po novém roce odstartovali junioři druhou polovinu 1. ligy. V tělocvičně stavební školy přivítali souseda z tabulky, Odolenu Vodu.

První zápasy v novém roce sehráli druholigoví muži na domácí půdě proti týmu z Malé Skály.

Tuto sobotu se rozběhnou druhé poloviny soutěží druholigových mužů a žen, stejně jako prvoligových juniorů a kadetek. Žáci a žákyně odstartovali soutěže už o minulém víkendu.

V sobotních posledních zápasech tohoto roku jsme přivítali druholigového souseda ze Žďáru nad Sázavou. I kvůli početné marodce byl soupeř nad naše síly a body z derby putovaly do Žďáru.

Další venkovní zápas nás čekal v Dvoře Králové. Útočně laděný tým nás v obou zápasech přehrál a poprvé v sezóně jsme odjeli ze zápasů bez bodů.

První prosincový víkend jsme vyrazili do pražských Modřan, k týmu ze spodních pater tabulky.

V sobotu 24. listopadu nás čekal zápas 1. ligy juniorů v Liberci. V soubojích v posledním týmem tabulky jsme získali 5 bodů z 6.

V sobotu 17. listopadu jsme na domácí půdě přivítali tým z dalekého Hronova. Jednalo se o souboj o první místo v tabulce.

K dalším zápasům druhé ligy jsme netradičně vyrazili v neděli. Ve velké hale TJ Slavie Hradce Králové jsme dokázali domácím vzdorovat jen v prvním zápase.

Strana 1 z 7
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top