K dalším zápasům druhé ligy jsme netradičně vyrazili v neděli. Ve velké hale TJ Slavie Hradce Králové jsme dokázali domácím vzdorovat jen v prvním zápase.

První liga pokračovala dalšími domácími zápasy Havlíčkova Brodu. V tělocvičně stavební školy jsme přivítali béčko juniorského extraligového Proseku Praha.

V sobotu přivítali druholigoví volejbalisti Havlíčkova Brodu tým z Chocně. K jednomu vítězství jim pomohla i nová rozcvičovací trika od firmy Pleas.

První liga juniorů pokračovala pro Havlíčkův Brod zápasy v České Lípě. Doposud neporažený tým domácích byl jednou poražen a broďáci tak získali cenné 3 body.

Souboj týmů z kvalifikace o 2. ligu nakonec vyzněl lépe pro hostující Havlíčkův Brod. Ve vyrovnaných soubojích měl díky druhému zápasu navrh tým z Vysočiny.

První domácí zápasy sehráli prvoligoví junioři proti týmu z Benátek nad Jizerou. Klub s mužskou extraligou přivezl do Brodu útočně laděný tým vedený bývalým extraligovým hráčem Alešem Dittrichem.

V sobotu přivítali muži obávaný tým z Turnova, který ještě minulou sezónu hrál 1. ligu. Bývalí extraligoví hráči nakonec nedorazili, ale i liberecké mládí předvádělo kvalitní volejbal.

Po dlouhé době se Havlíčkův Brod opět představil v 2. národní lize mužů. Po jarní úspěšné kvalifikaci ho los přidělil do skupiny B, kde se postupně utká především se severozápadními soupeři. Prvním z nich byl tým z Malé Skály.

Další kolo 1. ligy juniorů nepřineslo Havlíčkovu Brodu žádný bod. Ve vzdáleném Ústí nad Labem dokázali vyhrát jen dva sety.

Zahajovací kolo nové sezóny v 1. lize juniorů se podařilo Havlíčkovu Brodu na výbornou. V tělocvičně Aera Odoleny Vody se jim podařilo zvítězit dvakrát 3:0 a obsadit první místo v tabulce.

Strana 1 z 6
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top