V sobotu 17. února jsme na domácí půdě přivítali 6. tým tabulky z Pardubic. Kvůli vyšší marodce se zápasů zúčastnilo 8 hráčů.

Volejbalisté Havlíčkova Brodu byli v souboji s druhou Jihlavou úspěšnější a po zisku 6 bodů mají tři kola před koncem sezóny jasné 1. místo.

Souboj nejlepšího týmu s druhým se uskutečnil v brněnské hale na Kounicově ulici, kde ještě nedávno hrál svá utkání brněnský extraligový tým mužů. Domácí Sokol byl v sezóně poražen pouze jednou v tiebreaku, a to právě našimi juniory. Proto i toto kolo slibovalo kvalitní a zajímavé zápasy.

V sobotu 27. ledna vyrazili volejbalisté Havlíčkova Brodu do Žďáru nad Sázavou. V souboji prvního týmu s posledním potvrdil Havlíčkův Brod papírové předpoklady a v obou zápasech zvítězil 3:0.

V sobotu 20. ledna se odehrál v tělocvičně Stavební školy souboj o druhé místo 1. ligy juniorů. Havlíčkův Brod přivítal tým z České Třebové a díky ovládnutí prvního zápasu a vítězství 3:0 byli v tomto souboji šťastnější domácí.

V sobotu 20. ledna vyrazili volejbalisté Havlíčkova Brodu k těžkým zápasům proti týmu z Pelhřimova. Zápasy se odehrály v pěkně zrekonstruované tělocvičně v Novém Rychnově.

Druhá polovina krajského přeboru mužů začala pro Havlíčkův Brod na půdě třetího týmu soutěže, Velkého Meziříčí.

V listopadu čekala volejbalisty Havlíčkova Brodu poslední tři kola v letošním roce. V utkáních neztratili ani jeden set a jelikož se ostatní favoriti o body dělili, zůstává Havlíčkův Brod přes Vánoce na prvním místě krajského přeboru s náskokem deseti bodů.

Havlíčkův Brod si i v druhé polovině podzimní části vedl výborně, potvrdil papírové předpoklady se slabšími soupeři a před Vánoční pauzou je na krásném 2. místě. Přinášíme Vám přehled posledních čtyř dvojzápasů.

V sobotu 4. listopadu vyráželi muži Havlíčkova Brodu na půdu dosud neporažené Jihlavy. V přímém souboji o první místo měla Jihlava náskok čtyř bodů.

Strana 1 z 5
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top