I když se zdá nadcházející sezóna ještě vzdálena, hráči a hráčky našich ligových soutěží již znají své soupeře.

V březnu nás čekaly nejdůležitější domácí zápasy sezóny. Nejprve jsme se na začátku března utkali v přímém souboji o sestup s pražským týmem z Modřan, týden na to přijel do Havlíčkova Brodu třetí tým tabulky, Dvůr Králové nad Labem.

Od konce ledna se odehrála další čtyři kola 2. národní ligy mužů. Havlíčkův Brod, který se stále potýká s velkým počtem zraněných, klesl ve vyrovnané tabulce na 8.místo. V tabulce skupiny B vzniká nebývalá situace, kdy je hned 5 týmů z 10 "namočených" v možnosti sestupu. Tři kola před koncem sezóny tak bude i Havlíčkův Brod bojovat o každý bod, aby se vyhnul baráži či přímému sestupu.

První venkovní zápasy v novém roce nás čekaly v Turnově. Díky pokračující marodce nás na sever Čech vyrazilo jen osm hráčů.

Po novém roce odstartovali junioři druhou polovinu 1. ligy. V tělocvičně stavební školy přivítali souseda z tabulky, Odolenu Vodu.

První zápasy v novém roce sehráli druholigoví muži na domácí půdě proti týmu z Malé Skály.

Tuto sobotu se rozběhnou druhé poloviny soutěží druholigových mužů a žen, stejně jako prvoligových juniorů a kadetek. Žáci a žákyně odstartovali soutěže už o minulém víkendu.

V sobotních posledních zápasech tohoto roku jsme přivítali druholigového souseda ze Žďáru nad Sázavou. I kvůli početné marodce byl soupeř nad naše síly a body z derby putovaly do Žďáru.

Další venkovní zápas nás čekal v Dvoře Králové. Útočně laděný tým nás v obou zápasech přehrál a poprvé v sezóně jsme odjeli ze zápasů bez bodů.

První prosincový víkend jsme vyrazili do pražských Modřan, k týmu ze spodních pater tabulky.

Strana 1 z 7
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top