Úspěšná sezóna Doporučený

Sezona se nám posunula do druhé poloviny a tak je třeba zhodnotit naší stávající práci. A je to hodnocení velmi radostné, ať začnu z jakékoliv strany. Tak asi od nejmenších. Ročníky 2011,10,09,08,07 nám nastupují pravidelně v regionální soutěži Havlball. V nejmladších (žlutých) máme v top desítce hráčky: Fialkovou, Košetickou, Pavlišovou, Pohankovou, Klbíkovou. Ve vyšší kategorii oranžové jsou ve vedení této kategorie děvčata Literová, Žáková, Lepešková. Starší ročníky se již zapojují do soutěží krajského volejbalového svazu. Ve čtyřkovém volejbalu berou zlato z této soutěže hráčky - Chládková, Štecová, Najbrtová a Salivarová

. V šestkovém volejbale pak mezi sebou vedou tuhý boj o vítězství v KP mladších žákyň hned dva naše týmy. Ve starších žákyních nám patří druhá příčka v KP Vysočiny. Zúčastnili jsme se Českého poháru starších žákyň. Také v kadetkách držíme druhou příčku v kraji. Hráčky TJ Jiskra patří k pilířům výběrů Kraje Vysočina. Některá děvčata nastupují v 1.lize kadetek a Míša Jechová v extralize juniorek.

Podařilo se vybudovat navazující tým hráček , tentokrát ročníků 2008-09. A protože již pravidelně docházejí trénovat děvčata narozená 2010-11 začneme s budováním dalšího dvouročníku.

Do konce sezony nás čekají ještě turnaje Havlballu, turnaj pořádaný krajským volejbalovým svazem a dohrávky soutěží.

Šárka Poubová

 

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top