Ze Štoků máme stříbro

Zahájení letošní herní sezony 2017/18 se nám povedlo na jedničku. Naše nejmladší hráčky ,hned v prvním kole Havlballu v kategorii žlutý, získaly stříbrnou medaili. Byla to dvojice Adélka Fialková s Adélkou Košatickou. Další naše hráčky sbíraly na svém prvním turnaji cenné zkušenosti.Ve vyšší výkonnostní skupině „oranžová“ drží skvělou pátou pozici Lucka Literová s Bárou Žákovou z celkového počtu třiceti dvojic. Další hráčky zkouší první krůčky ve vyšší výkonnostní kategorii a věříme, že se na konci sezony budou pohybovat v popředí tabulek.

Naše snažení můžete sledovat na:   http://www.havlball.cz/tabulka

 

Nejmladší tým děvčat ročníku 2009/10/11 již trénuje každé úterý a čtvrtek v brodské sportovní hale. Děvčata se připravují na první zápasy turnajů Havlball. Koncem října ve Štokách změří své síly s dalšími účastníky tohoto turnaje. O výsledcích tohoto týmu, který vedou trenérky Poubová a Lepešková, vás budeme informovat.

Volejbalový oddíl TJ Jiskra Havlíčkův Brod by rád přivítal do svých řad sportovně založená děvčata k doplnění stávajího týmu dívek 2008/2009 a nově pak také dívky z ročníku 2010.

Trénujeme v úterý a ve čtvrtek od 15.30 ve Sportovní hale Ledečská Havlíčkův Brod.

Bližší informace u trenérky Šárky Poubové

tel.: 737 291 019

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V Humpolci to již zacinkalo.

Volejbalová přípravka Jiskry pokračuje ve zlepšených výkonech v minivolejbale.

Nejlepší umístění v kategorii ,,žlutá“ v předvánočním turnaji ve Štokách (páté místo pro dvojici Anežka Lepešková - Žanetka Píbilová ročník 2009) bylo překonáno na lednovém turnaji v Humpolci a to dvojicí Lepešková - Eliška Beránková, která vybojovala bronzovou příčku. Trojice hráček Sára Pohanková, Adéla Fialková, Lucie Litrová se jen o jedno umístění nevešla do top desítky.

Ročník 2008 v kategorii ,,oranžová“ se také na tomto turnaji posunul o stupínky výše. Do první desítky se vešly dvě dvojice. Katka Krulišová a Katka Moravcová obsadily 6. místo a osmá příčka patřila Barče Žákové s Kamilou Záborskou.

V kategorii „červená“ ročník 2006-07 dominovaly hráčky Nela Chalupová a Ema Pátková, které tak potvrdily formu z předešlého turnaje v Chotěboři.

Do desítky se vešly další hráčky trenéra Honzy Pavlíka a to Dominika Kopicová s Janou Papežovou (6.místo) a Julie Vrbová s Karolínou Chadimovou, kterým patřila desátá příčka.

Šárka Poubová

 

Druhý turnaj 2.Havlballu v kategorii žlutá a oranžová se uskutečnil v hale gymnázia v Chotěboři.

Brodské volejbalistky se zapojily do obou kategorií.V každé z nich startovalo shodně 17 dvojic.

V nejmladších se představily z TJ Jiskra 3 dvojice a ve vyšší kategorii pak 5 dvojic.

TJ Jiskra byla prvním pořadatelem turnaje 2-Havlballu v sezoně 2016/17.

Ve sportovní hale brodské Jiskry se sešlo 29. 10. 2016 na 130 mladých volejbalistů. Přijeli týmy Chotěboře, Bezděkova, Polné, Štoků, Světlé nad Sázavou, Humpolce, Sokola Havlíčkův Brod a domácí Jiskry.

Volejbalová přípravka  roč.08 a mladší

Pořádný kus přípravy mají za sebou malé volejbalistky. 

Po týdnu soustředění v krásném prostředí Žďárských vrchů začala naplno halová příprava. Sedmnáct nadějí brodského dívčího volejbalu se dvakrát v týdnu věnuje všestranné sportovní přípravě a základům volejbalové techniky. Jako v minulém roce se děvčata zúčastní turnajů Havlball, kde měří své dovednosti se soupeřkami z volejbalových oddílů Vysočiny.

Oddíl volejbalové přípravky by rád navázal na úspěchy v loňském roce, ale cesta na přední pozice bude těžká, neboť jsme nováčky ve vyšší výkonnostní skupině.

Chcete přihlásit své děti na volejbalovou přípravku? Nebo se chcete jen přijít podívat jak vypadá trénink? Obraťte se prosím na trenéra Jana Pavlíka tel.725 553 175, nebo na trenérku Šárku Poubovou tel. 725 553 175. Začínáme trénovat na začátku září, den a místo bude ještě upřesněno.

Žluťásci - volejbaloví benjamínci TJ Jiskry Havl. Brod úspěšně reprezentovali svůj klub v této regionální soutěži. Hned čtyři hráčky-  Julie Medková, Gabča Zezuláková, Katka Moravcová a  Bára Žáková se probojovali mezi osm nejlepších ze 110 soutěžících. Tato děvčata  byla nominována do exhibice, která se konala na hradě Lipnice a utkání natáčela Česká televize. Krásné 22.místo v soutěži získala Katka Krulišová, která v exhibicil nahradila nemocnou Barboru Žákovou.

Oranžády- výkonostně o stupínek výše hrající děvčata si také vedly v letošním ročníku Havlballu skvěle. Devadesát malých volejbalistů se utkalo v devíti turnajích a výsledkem bylo třetí místo pro Nelu Chalupovou, čtvrtá příčka patřila Emě Pátkové. Těmto hráčkám unikla exhibice  před kamerami o vlásek. Další vynikající úspěch pro tým bylo dvanácté místo Terezy Svobodové a třináctka patřila Janě Papežové. V první polovině skončila také Míša Medková (31), Natálka Janečková(33), Natálka Krajíčková (39).

Další naši nadějní sportovci sbírali zkušenosti , aby je mohli zúročit v příštím ročníku Havlballu.

Medailové žně pro volejbalistky Jiskry.

Nejmladší týmy volejbalistek brodské Jiskry se zúčastnily krajského volejbalového turnaje který  hostilo město Světlá nad Sázavou.

Ve čtyřech z pěti výkonnostních skupin získaly reprezentantky Jiskry cenné kovy. Domů si hráčky odvezly celkem třináct medailí.

Turnaj pokračuje oblastním kolem v Olomouci a poté se již hraje o mistrovské tituly České republiky.

 

Strana 1 z 2
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top