Junioři a žáci

V neděli 4. listopadu se v Havlíčkově Brodě uskuteční další turnaj Českého poháru kadetů. Naši borci se ve sportovní hale TJ Jiskra střetnou s pěti soupeři.

V sobotu 16.12.2017 hráli naši žáci v Jihlavě letošní poslední kolo krajského přeboru staších žáků proti KCTM Jihlava.

10.června jsme zakončili žákovskou sezonu 2016/2017. Na beachových kurtech jsme si trochu zasportovali pak i něco opekli na ohýnku. Při zvuku kytary a harmoniky probrali uplynulou sezonu a popřemýšleli o dalším fungování našich žáků. Hlavně jsme se dobře bavili tak jak to má při takových akcích být.

Takže sbohem stará sezóno a vítej nastávající a ať jsi lepší než ta stará.

V neděli 22.1.2017 jsme odehráli další kolo krajského přeboru mladších žáků proti Tj Sokol Hrotovice na SPSŠ Stavební Havlíčkův Brod.

Tentokrát jsme se sešli v hojné účasti deseti kluků a to jsme na zápisu měli zraněného Josefa Chalupu(zlomená ruka). Scházel pouze Vojta Poříz.

Během všech tří zápasů se na palubovce vystřídali všichni hráči a svojí zápasovou volejbalovou premiéru si odbyl i Ondřej Kamarád.

Soupeř z Hrotovic přijel pouze v šesti hráčích, kteří nebyli schopni konkurovat našemu celku a proto jsme vyhráli všechny tři utkání shodně 2:0.

Důležité ovšem bylo, že se všichni naši hráči dostali do hry a že se jim dařilo.

Tuto neděli 29.1.2017 hrajeme opět doma na stavebce další kolo proti KCTM Jihlava, kterým máme co vracet z podzimního klaní v Jihlavě. Proto přijďte podpořit naše mladé brodské volejbalové talenty.  

V neděli 6.11.2016 proběhlo v Jihlavě Nad Plovárnou další kolo krajské soutěže mladších žáků proti jihlavskému celku KCTM Volejbal Vysočina.

Po velmi úspěšném začátku(2:14) jsme začali polevovat v soustředění ale nakonec se nám podařilo vyhrát první zápas 0:2. V dalším zápase se od začátku hrála vyrovnaná hra a za stavu 1:1 se hrál tiebreak, který se stal kořistí KCTM. Ve třetím zápase pokračoval souboj z předchozího zápasu ale bohužel jen na začátku prvního setu. Jihlavští nás upodávali svým zlepšeným servisem a třetí zápas tak vyzněl jednoznačně pro KCTM 2:0

Zde je odkaz na výsledky:

http://www.cvf.cz/rozpisy-vysledky/?kraj=VY&soutez=VY-ZCIM&skupina=VY-ZCIM

V neděli 16.10.2016 jsme zavítali na další mistrovské zápasy krajského přeboru mladších žáků do Hrotovic.

Po třech vítězných zápasech, které jsme odehráli minulou neděli proti Polné, nás čekal další soupeř v krajském přeboru a to TJ Sokol Hrotovice.

Soupeři byli malí začínající volejbalisté, kteří sice statečně bojovali ale s našimi staršími hráči nestačili držet krok. Postupně jsme 3 krát zvítězili 2:0 (-9,-20)(-7,-5)(-6,-8).

Další zápas hrajeme 6.11.2016 v Jihlavě proti KCTM(Krajské centrum talentované mládeže).

V neděli 2.10.2016 proběhl už v pořadí druhý turnaj Havlball v šestkových družstvech. První se odehrál v Přibyslavi 18.9.2016. Havlíčkobrodští chlapci sice bojovali ale podařil se jim vyhrát jenom jeden set stejně jako v Humpolci. Naše kluky zrazovala nezkušenost a někdy i trocha nekázně. Přesto jsme viděli mnoho pěkných volejbalových akcí korunovaných pravou sportobvní radostí. Bližší infotmace naleznete na http://www.havlball.cz/

Tuto sobotu se hraje první kolo krajské soutěže mladších žáků na SPSŠ Stavební v Havlíčkově Brodě. Náš soupeř přijede z Polné. Začátek prvního zápasu je v 10:00. Informace k soutěži naleznete na: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=VY-ZCIM

Přijďte všichni podpořit naše kluky v prvních zápasech letošní mistrovské sezóny.

Ve dnech 8.8.-13.8.proběhlo v Okrouhlici soustředění dorostenců a žáků spojené s volejbalovým prázdninovým turnajem. Po každodenním dvoufázovém tréninku čekala mladé volejbalisty ještě turnajová soutěž kde odehráli jeden až dva zápasy každý den. Letošní ročník turnaje byl výkonnostně velmi vyrovnaný a tak to pro naše mladé sportovce nebylo nijak jednoduché. V turnaji jsme postavili čtyři týmy: žáci pod názvem Kaktus, polovina dorostenců pod názvem Kalhoty  a druhá polovina pod názvem Velmez. Trenéři si také zahráli a to v týmu Para. Celkem se turnaje zúčastnilo 12 týmů, z toho čtyři rodinné, kde hrál Kaktus. Ostatní tři týmy hráli v hlavní soutěži.

 

V sobotu 18.6.2016 proběhlo na beachových kurtech Tj Jiskra zakončení volejbalové sezóny 2015/2016. Sešli jsme se s našimi hráči jejich rodiči a příznivci volejbalu a v přátelské atmosféře jsme si zahráli  volejbal na písku. Po sportu byla  zasloužená relaxace s pivem a opečenými buřty. Zakončení sezóny se nám velmi povedlo a věřím, že se takto setkáme i v další volejbalové sezóně 2016/2017.

Zatím si ale všichni užívejte léta a v srpnu znova začínáme.

Výsledky V. kola KP ZCI hraného dne 20. 3. 2016 v tělocvičně ZŠ Demlova, Jihlava, pro skupinu „A“ v tělocvičně ZŠ Otakara Březiny, Hrotovice, pro skupinu „B“ – závěrečná zpráva

Strana 1 z 2
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top