Vítězství v Českém poháru útěchy

Po 19 výhrách v řadě ve 3 turnajích v H.Brodě, Bílovci a Českém Krumlově jsme odcestovali do Bílovce jako favorit. V prvním zápase jsme narazili na domácí družstvo.

Začátek zápasu nám nevyšel, ale ve druhém setu a posléze tiebreaku už jsme dominovali a vyhráli 2:1. Po té jsme vcelku s přehledem kvalitní útočnou hrou přehráli družstva Pardubic, Ústí n/L, Mor. Třebové a Zlína. K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti Přerovu, který měl být nejsilnějším soupeřem. Na palubovce to ale nebylo znát. Naše holky předváděly volejbal plný pestrých útoků podpořený dobrým příjmem a výborným servisem většiny hráček. Po závěrečném hvizdu a jasném vítězství 2:0 ( 25. vítězné utkání v řadě!!!) už mohly naplno propuknout  oslavy 1. místa v Českém poháru útěchy, ve kterém se zúčastnilo 34 družstev .  Nechyběla  pizza a šampaňské, kterým jsme zapili největší úspěch tohoto družstva pod vedením trenéra Radima Smejkala a Jana Pavlíka.

Sestava: 

Jechová M., Křižanovská T.,Remešová Z.,Sommerová N., Havlíčková A.,  Prchalová L., Hejtmánková K., Syrovátková B., Kárníková V. (chyběli Chládková A., Skálová K., Coufalová A., Vašíčková R.)

Trenér: Smejkal Radim

Pro psaní komentářů se přihlašte
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top