Junioři opět přivezli z České Třebové vítězství

V sobotu 30. 9. vyrazili prvoligoví junioři opět do České Třebové, která má v soutěži dvě družstva. V minulém ročníku se tento tým umístil na špičce tabulky, proto každý odvezený bod byl úspěchem.

V prvním zápase jsme však začali překvapivě lépe než soupeř a před koncovkou jsme vedli až o 8 bodů. Závěr setu se nám vůbec nepovedl a dovolili jsme soupeři hru vyrovnat. Zbytečné chyby znamenaly obrat domácích a vítězství v prvním setu. Soupeře to nakoplo a pokračoval ve své trpělivé hře postavené na výrobném poli. I když opticky jsme útočili lépe, nedokázali jsme stabilně otáčet a bránit v poli. Česká Třebová hrála svoje a postupně nás definitivně přehrála v obou setech.

Do druhého zápasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Pepa Firon se přesunul z libera na účko a Kuba Doležal z účka na střed. Zápas jsme začali lépe jak na příjmu, tak i v útoku a hře v poli. Hra byla ve všech setech vyrovnaná, ale nám se podařilo vybrat a potrestat několik zalívek České Třebové a zvrátit tak koncovky setů v náš prospěch. Druhý zápas jsme tedy vyhráli 3:0 a vezli domů cenné vítězství.

TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:0 (26,18,16) a 0:3 (-23,-20,-22)

Sestava: Pospíchal Martin, Novák Petr, Doležal Jakub, Pešek Jiří, Částka Ondra, Firon Josef, Zikmund Lukáš, Žáček Richard, Jelínek Vojtěch

Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 09:16