Junioři a žáci

Další kolo 1. ligy nás zavedlo do krásné sokolovny do Pardubic. I zde jsme chtěli potvrdit dobré výkony z minulých kol a získat maximum bodů.

V sobotu 14. října čekalo havlíčkobrodské juniory další těžké kolo v 1. lize. Na domácí palubovce přivítali neporažený tým a favorita celé skupiny, TJ Sokol Brno I.

V sobotu 30. 9. vyrazili prvoligoví junioři opět do České Třebové, která má v soutěži dvě družstva. V minulém ročníku se tento tým umístil na špičce tabulky, proto každý odvezený bod byl úspěchem.

Už v sobotu 16. září začala pro brodské juniory další sezóna v 1. lize juniorů. Tentokrát jsou v druhé nejvyšší soutěži 4 skupiny a Havlíčkův Brod bude bojovat ve skupině C. V prvním kole junioři vyrazili do České Třebové, která má v 1. lize hned dva týmy.

10.června jsme zakončili žákovskou sezonu 2016/2017. Na beachových kurtech jsme si trochu zasportovali pak i něco opekli na ohýnku. Při zvuku kytary a harmoniky probrali uplynulou sezonu a popřemýšleli o dalším fungování našich žáků. Hlavně jsme se dobře bavili tak jak to má při takových akcích být.

Takže sbohem stará sezóno a vítej nastávající a ať jsi lepší než ta stará.

V neděli 22.1.2017 jsme odehráli další kolo krajského přeboru mladších žáků proti Tj Sokol Hrotovice na SPSŠ Stavební Havlíčkův Brod.

Tentokrát jsme se sešli v hojné účasti deseti kluků a to jsme na zápisu měli zraněného Josefa Chalupu(zlomená ruka). Scházel pouze Vojta Poříz.

Během všech tří zápasů se na palubovce vystřídali všichni hráči a svojí zápasovou volejbalovou premiéru si odbyl i Ondřej Kamarád.

Soupeř z Hrotovic přijel pouze v šesti hráčích, kteří nebyli schopni konkurovat našemu celku a proto jsme vyhráli všechny tři utkání shodně 2:0.

Důležité ovšem bylo, že se všichni naši hráči dostali do hry a že se jim dařilo.

Tuto neděli 29.1.2017 hrajeme opět doma na stavebce další kolo proti KCTM Jihlava, kterým máme co vracet z podzimního klaní v Jihlavě. Proto přijďte podpořit naše mladé brodské volejbalové talenty.  

V neděli 6.11.2016 proběhlo v Jihlavě Nad Plovárnou další kolo krajské soutěže mladších žáků proti jihlavskému celku KCTM Volejbal Vysočina.

Po velmi úspěšném začátku(2:14) jsme začali polevovat v soustředění ale nakonec se nám podařilo vyhrát první zápas 0:2. V dalším zápase se od začátku hrála vyrovnaná hra a za stavu 1:1 se hrál tiebreak, který se stal kořistí KCTM. Ve třetím zápase pokračoval souboj z předchozího zápasu ale bohužel jen na začátku prvního setu. Jihlavští nás upodávali svým zlepšeným servisem a třetí zápas tak vyzněl jednoznačně pro KCTM 2:0

Zde je odkaz na výsledky:

http://www.cvf.cz/rozpisy-vysledky/?kraj=VY&soutez=VY-ZCIM&skupina=VY-ZCIM

Trochu netradičně sehráli junioři své další zápasy v neděli. V tělocvičně stavební školy jsme přivítali tým ze vzdáleného Liberce, který si v dosavadním průběhu soutěže počínal nejlépe a vede naší skupinu 1. ligy.

Juniorský tým Havlíčkova Brodu i nadále sbírá zkušenosti z působení v 1. lize. Zde má za sebou jako nováček již 10 zápasů a nachází se na průběžném 6. místě. Ve svém současném působení získal 2 vítězství a body za 3 prohry v tiebreaku. Po nervózním začátku začíná tým získávat na sebevědomí, což přináší i vítězství a postup v tabulce.

V neděli 16.10.2016 jsme zavítali na další mistrovské zápasy krajského přeboru mladších žáků do Hrotovic.

Po třech vítězných zápasech, které jsme odehráli minulou neděli proti Polné, nás čekal další soupeř v krajském přeboru a to TJ Sokol Hrotovice.

Soupeři byli malí začínající volejbalisté, kteří sice statečně bojovali ale s našimi staršími hráči nestačili držet krok. Postupně jsme 3 krát zvítězili 2:0 (-9,-20)(-7,-5)(-6,-8).

Další zápas hrajeme 6.11.2016 v Jihlavě proti KCTM(Krajské centrum talentované mládeže).

Strana 1 z 3
02 logo ford 03 logo metro 01 logo Atelier plenkybobanek.cz
HB Kraj Vysočina logo HVP  ACO
Go to top