HAVLÍČKŮV BROD X ŽIŽKOV 1:3, 1:3

V pátek 6. 12.a v sobotu 7. 12. jsme odehrály předposlední zápas první části naší soutěže a také poslední domácí zápas v roce 2019. Boj jsme sváděly s kádrem Tj Sokol Žižkov I, který se v průběhu soutěže vyšvihl až na druhé místo naší tabulky.

V pátek jsme nastoupily na palubovku skoro v plném počtu, první set byl pro nás spíše rozehrávací, který skončil velmi na těsno 22:25.
Druhý set jsme se zvedly a začali více makat. To se také projevilo na výsledku a my vyhráváme s větším náskokem 25:15. Další dva sety jsem oba týmy bojovaly o každý bod, avšak soupeřky měly lépe pod kontrolou koncovky. Sety pro nás nešťastně skončily: 23.25, 17:25.

V sobotu jsme do zápasu nastoupily s dobrou náladou a první set se nám podařil vyhrát 25:11! Další set se Žižkov zvedl a hned nám sebral další set 14:25. Třetí set byl velice bojovný, ale na soupeřkách se projevila jejich zkušenost v téhle soutěži a zvítězily 28:26. Poslední set jsme se už tolik nevěřily a prohrály ho 19:25.

Chceme vám poděkovat za vaši účast na domácích zápasech a hlasitou podporu. Děkujeme!